20.09.2013 – Canlı İddaa Sitelerinde Bahis Programı

Canlı iddaa

En iyi oranları ve yüksek bonuslar için canlı iddaa siteleri sitemizdeki şirketlerde ücretsiz hesap açarak anında kazanmaya başlayabilirsiniz.

Canlı iddaa siteleri Futbol Bahisleri

Maccabi Beer Sheva – Hapoel Mahane Yehuda Cuma 11:00
Adelaide Blue Eagles – Campbelltown City Cuma 11:30
FC Inter Baku (Res) – Baku FC (Res) Cuma 11:30
Terek (MP) – Krasnodar (MP) Cuma 12:00
Wapda – Pakistan Air Force Cuma 12:30
Dinamo (MP) – Lokomotiv Moskva (MP) Cuma 13:00
FK Karabakh Agdam (Res) – FK Simurq Zaqatala ( Res ) Cuma 13:00
Hapoel Azur – Ironi Kiryat Gat Cuma 13:00
Karachi Port Trust – Karachi Electric Cuma 13:00
Karmiel Safed – Hapoel Beit Shean Mesilot Cuma 13:00
Albirex Niigata FC – Warriors FC Cuma 13:30
FC Hoverla-Zakarpattia Uzhhorod (Res) – FC Arsenal Kyiv (Res) Cuma 13:30
Hapoel Kfar Shelem – Beitar Kfar Saba Shlomi Cuma 13:30
Hapoel Migdal Haemek – Ironi Tiberias Cuma 13:30
Maccabi Beer Yaakov – Ironi Bat Yam Cuma 13:30
Sriwijaya Palembang – Central Coast Mariners Cuma 13:30
Tampines Rovers – Tanjong Pagar United FC Cuma 13:30
Shanghai SIPG – Shandong Luneng Cuma 13:45
Naft Tehran – Malavan Cuma 14:45
CSCA-Rapid Chisinau – FC Dinamo-Auto C Cuma 15:00
FC Shakhtar donetsk (Res) – FC Vorskla Poltava (Res) Cuma 15:00
SC Tavriya Simferopol (Res) – FK Metalist Kharkiv (Res) Cuma 15:00
Veris FC Draganesti – FC Tiraspol Cuma 15:00
Al Ain – Ajman Cuma 15:30
Emirate – Dubai CSC Cuma 15:30
Makedonya – Romanya Cuma 15:30
Zalaegerszeg TE – Nyiregyhazi Spartacus FC Cuma 15:30
CR Belouizdad – JS Kabylie Cuma 16:00
CS ASRA Craiova – FC Metaloglobus Bucaresti Cuma 16:00
CS Kosarom Pascani – Acs Bucovina Raudati Cuma 16:00
Dynamo-2 Kyiv – FC Poltava Cuma 16:00
FC Desna Chernihiv – FC Nyva Ternopil Cuma 16:00
Saba – Rah-Ahan Cuma 16:00
SC Municipal Petrotub Roman – CS Cetatea Targu Neamt Cuma 16:00
Volyn – Fc Illychivets Mariupil Cuma 16:00
Al Shabab – Hidd Cuma 16:10
Busaiteen – Sitra Cuma 16:10
FK Bohemians Praha – FC Mas Taborsko Cuma 16:30
Estonya – İtalya Cuma 17:00
FK Tukums 2000/BSS – FK Auda Cuma 17:00
SAK Klagenfurt – FC Pasching Cuma 17:00
SC Freiburg Am. – FSV Mainz Am. Cuma 17:00
Al Arabi SC – Al Sailiya SC Cuma 17:15
Al Muaidar SC – Qatar SC Cuma 17:15
FC Carl Zeiss Jena – RW Erfurt Cuma 17:30
FC Inter – VPS Cuma 17:30
Zlaté Moravce – Spartak Myjava Cuma 17:30
Gaz Metan Medias – U Cluj Cuma 18:00
NK Lokomotiva Zagreb – NK Hrvatski Dragovoljac Cuma 18:00
Piast Gliwice – Widzew Lodz Cuma 18:00
Sageata Navodari – Corona Brasov Cuma 18:00
Skonto Riga – FS Metta Cuma 18:00
Zlín – FK Fotbal Trinec Cuma 18:00
1. FC Köln – 1. FC Kaiserslautern Cuma 18:30
AB – HB Køge Cuma 18:30
First Vienna FC – Hartberg Cuma 18:30
Kapfenberg – St. Pölten Cuma 18:30
Karlsruhe – Energie Cottbus Cuma 18:30
Randers FC – Aalborg BK Cuma 18:30
SV Horn – Altach Cuma 18:30
Union Berlin – Greuther Fürth Cuma 18:30
Akhisar Belediye – Gaziantepspor Cuma 19:00
Eintracht Braunschweig Am. – SV Wilhelmshaven Cuma 19:00
FC Eintracht Norderstedt – Goslarer SC 08 Cuma 19:00
Kardemir Karabükspor – Erciyesspor Cuma 19:00
Östers IF – Halmstads BK Cuma 19:00
Pecs – Lombard Cuma 19:00
Rosenborg BK – Haugesund Cuma 19:00
SV Heimstetten – TSV Buchbach Cuma 19:00
TSV 1860 München Am. – SpVgg Greuther Fürth Am Cuma 19:00
TuS Koblenz – Wormatia Worms Cuma 19:00
VfL Osnabrück – RB Leipzig Cuma 19:00
Ängelholms FF – Örebro SK Cuma 19:20
KFC Uerdingen 05 – Sportfreunde Lotte Cuma 19:30
SK SFM Senec – Dubnica Cuma 19:30
Chateauroux – Le Havre Cuma 20:00
Clermont – Metz Cuma 20:00
Dordrecht – Willem II Cuma 20:00
Emmen – VVV Venlo Cuma 20:00
FC Volendam – Helmond Sport Cuma 20:00
Go Ahead Eagles – Cambuur Cuma 20:00
Istres – Laval Cuma 20:00
Nancy – Troyes Cuma 20:00
ACS Recas Timisoara – Viitorul Constanta Cuma 20:30
Borussia Mönchengladbach – Braunschweig Cuma 20:30
Lech Poznan – Pogon Szczecin Cuma 20:30
Mattersburg – USK Anif Cuma 20:30
Saint Etienne – Toulouse Cuma 20:30
Westerlo – Francs Borains Cuma 20:30
Derry City – Bray Wanderers Cuma 20:45
Salthill Devon FC – Athlone Town Cuma 20:45
St. Patricks Athletic – Dundalk FC Cuma 20:45
U.C.D. – Sligo Rovers Cuma 20:45
Everton – Unión Española Cuma 21:00
Osasuna – Elche Cuma 21:00
Recreativo de Huelva – Barcelona B Cuma 21:00
Shelbourne – FC Bohemians Cuma 21:00
Spezia – Palermo Cuma 21:00

Canlı iddaa siteleri Basketbol Bahisleri

San Mig Coffee Mixers – Meralco Bolts Cuma 11:15
Globalport Batang Pier – Brgy Ginebra Kings Cuma 13:30
İtalya – Ukrayna Cuma 14:30
WKS Slask Wroclaw – BK Jip Pardubice Cuma 15:00
Besiktas JK – Nizhny Novgorod Cuma 15:45
Pieno Zvaigzdes Pasvalys – BK Ventspils Cuma 16:00
TED Ankara Kolejliler – Mersin BB SK Cuma 16:00
Litvanya – Hırvatistan Cuma 17:45
Pinar Karsiyaka – Alba Berlin Cuma 18:00
İspanya – Fransa Cuma 21:00

Canlı iddaa siteleri Voleybol Bahisleri

India Women – Philippines Women Cuma 11:00
Regina Megu Osvsm women – Orbita ZTMK ZNU women Cuma 11:00
Thailand Women – China Women Cuma 11:00
Australia Women – Indonesia Women Cuma 13:00
Japan Women – Korea Republic Women Cuma 13:30
Fransa – Slovakya Cuma 17:00
Rusya – Almanya Cuma 17:00
Slovenya – Sırbistan Cuma 17:00
Belçika – Beyaz Rusya Cuma 17:30
Polonya – Türkiye Cuma 20:00
Denmark – İtalya Cuma 20:45

Canlı iddaa siteleri Tenis Bahisleri

Francesca Schiavone – Kimiko Date Krumm Cuma 09:15
Louk Sorensen – Peter Gojowczyk Cuma 10:00
U Ignatik / U Marchenko – A Krajicek / T Sandgren Cuma 10:00
Vania King – Jie Zheng Cuma 10:05
Irina-Camelia Begu – Anastasia Pavlyuchenkova Cuma 11:00
Michal Przysiezny – Lukas Rosol Cuma 11:05
Shuai Zhang – Yvonne Meusburger Cuma 11:30
V.King / G.Voskoboeva – V.Lepchenko / S.Zheng Cuma 11:30
Adrian Menedez-Maceiras – Di Wu Cuma 12:00
Marsel Ilhan – Flavio Cipolla Cuma 12:00
Teimuraz Gabashvili – Gerard Granollers Cuma 12:00
Roberto Bautista-Agut – Ernest Gulbis Cuma 12:05
S.Hsieh / S.Peng – H.Chan / Y.Chan Cuma 12:45
Blaz Rola – Dominic Thiem Cuma 13:15
Mikhail Kukushkin – Malek Jaziri Cuma 13:15
Denis Istomin – Guillermo Garcia-Lopez Cuma 13:30
Benjamin Becker – Nicolas Mahut Cuma 14:05
Sam Querrey – Gilles Simon Cuma 15:05
Facundo Bagnis – Martin Alund Cuma 16:30
Gastao Elias – Maximo Gonzalez Cuma 16:30
T Daniel / A Rumyantsev – G Granollers / J Samper Montana Cuma 16:30
Joao Sousa – Dmitry Tursunov Cuma 17:05
F Cipolla / A Menendez Maceiras – B Klein / D Propoggia Cuma 17:30
Guida Pella – Guilherme Clezar Cuma 17:30
Carlos Salamanca – Marco Trungelliti Cuma 18:00
Chase Buchanan – Renzo Olivo Cuma 18:00
D.Marrero / F.Verdasco – S.Groth / C.Guccione Cuma 18:15
Jo Wilfried Tsonga – Tobias Kamke Cuma 18:35
Juan-Carlos Spir – Victor Estrella Burgos Cuma 19:00
Carlos Berlocq – Florian Mayer Cuma 20:00
Daniel Dutra Da Silva Patricio Heras – Guido Andreozzi / Maximo Gonzalez Cuma 20:30

Canlı iddaa siteleri Buz Hokeyi Bahisleri

Krasnaya Armiya U21 – Dynamo St.Peresburg U21 Cuma 15:00
Metallurg Magnitogorsk – Admiral Vladivostok Cuma 15:00
Salavat Yulaev Ufa – Sibir Novosibirsk Cuma 15:00
Traktor Chelyabinsk – Amur Khabarovsk Cuma 15:00
Blues – JYP Cuma 17:30
KalPa – Ilves Cuma 17:30
SKA St. Petersburg – Spartak Moskva Cuma 17:30
VIK Västerås HK – Djurgårdens IF Cuma 19:00

Canlı iddaa siteleri Beyzbol Bahisleri

Chicago Cubs – Atlanta Braves Cuma 20:20

Seçtiğimiz Canlı iddaa siteleri

Canlı iddaa Spor Kategorileri

Popülerliği Artan Canlı İddaa Branşları