21.09.2013 – Canlı İddaa Sitelerinde Bahis Programı

Canlı iddaa

En iyi oranları ve yüksek bonuslar için canlı iddaa siteleri sitemizdeki şirketlerde ücretsiz hesap açarak anında kazanmaya başlayabilirsiniz.

Canlı iddaa siteleri Futbol Bahisleri

Dinamo Moskova – Lokomotiv Moskova Cumartesi 11:30
IFK Norrköping U19 – Skiljebo SK U19 Cumartesi 12:00
Kawasaki Frontale – Sagan Tosu Cumartesi 12:00
Latvia Women U19 – Ukraine Women U19 Cumartesi 12:00
Nagoya Grampus – FC Tokyo Cumartesi 12:00
Oita Trinita – Shonan Bellmare Cumartesi 12:00
SFC Opava U19 – FC Vysocina Jihlava U19 Cumartesi 12:00
Spartak Moskva (MP) – CSKA Moskva (MP) Cumartesi 12:00
Sweden Women U19 – Estonia Women U19 Cumartesi 12:00
Yokohama F Marinos – Shimizu S-Pulse Cumartesi 12:00
Churchill Brothers – Salgaocar Cumartesi 12:30
Skoda Xanthi FC U20 – Aris Thessalonki FC U20 Cumartesi 12:30
Zakarpattya – Arsenal Kiev Cumartesi 12:30
1860 Münih – Erzgebirge Aue Cumartesi 13:00
Arminia Bielefeld – SV Sandhausen Cumartesi 13:00
Flora Tallinn – Paide FC Flora LM Cumartesi 13:00
Kairat Almaty – Shakhter Karagandy Cumartesi 13:00
Liepajas Metalurgs – Ventspils Cumartesi 13:00
Malmö FF U19 – Kristianstads FF U19 Cumartesi 13:00
Spvgg Greuther Furth – FC Augsburg Cumartesi 13:00
VfL Bochum – VfR Aalen Cumartesi 13:00
Charlton – Millwall Cumartesi 13:15
SC Victoria Hamburg – TSV Havelse Cumartesi 13:30
Changchun Yatai – Dalian Aerbin FC Cumartesi 13:35
Hangzhou Lucheng – Wuhan Zall Cumartesi 13:35
Tianjin Teda – Beijing Guoan Cumartesi 13:35
Norwich – Aston Villa Cumartesi 13:45
Shanghai Shenhua – Jiangsu Sainty Cumartesi 13:45
AC Torino – Juventus Turin Cumartesi 14:00
Ahva Arabe – Maccabi Kfar-Kanna Cumartesi 14:00
Angers – Auxerre Cumartesi 14:00
Bayer Leverkusen Am. – Viktoria Köln 1904 Cumartesi 14:00
Brabrand – Ringkøbing Cumartesi 14:00
Chemnitzer FC – Stuttgarter Kickers Cumartesi 14:00
Chernomorets-D Odessa – Zorya-D Lugansk Cumartesi 14:00
Darmstadt 98 – Hansa Rostock Cumartesi 14:00
Denmark Women U19 – Greece Women U19 Cumartesi 14:00
Dinamo-D Kiev – Karpaty-D Lviv Cumartesi 14:00
DVTK – Budapest Honvéd Cumartesi 14:00
Eskilsminne IF – Dalstorps IF Cumartesi 14:00
FC Baia Zugdidi – FC Torpedo-2008 Kutaisi Cumartesi 14:00
FC Schalke 04 Am. – SV Lippstadt 08 Cumartesi 14:00
FK Inter Baku – FK Baku Cumartesi 14:00
Fortuna Düsseldorf Am. – SF Siegen Cumartesi 14:00
İngiltere – Beyaz Rusya Cumartesi 14:00
Jahn Regensburg – Hallescher FC Cumartesi 14:00
Krylya Sovetov – Ural Cumartesi 14:00
Offenbacher Kickers – SVN Zweibrücken Cumartesi 14:00
Rotebro IS FF – Skiljebo SK Cumartesi 14:00
SC Fortuna Köln – SC Verl Cumartesi 14:00
Shrewsbury – Wolves Cumartesi 14:00
Sparta Prague U19 – MFK OKD Karvina U19 Cumartesi 14:00
SpVgg Neckarelz – SSV Ulm 1846 Cumartesi 14:00
Tepecikspor AS – Pazarsport Cumartesi 14:00
TSV1860 Rosenheim – Viktoria Aschaffenburg Cumartesi 14:00
VfB Stuttgart Am. – RW Erfurt Cumartesi 14:00
Werder Bremen Am. – VfR Neumünster Cumartesi 14:00
Belgium Women U19 – Montenegro Women U19 Cumartesi 14:30
Castel Rigone – Messina Cumartesi 14:30
Hungary Women U19 – Turkey Women U19 Cumartesi 14:30
Avellino – Varese Cumartesi 15:00
Brescia – Crotone Cumartesi 15:00
Brønshøj – AC Horsens Cumartesi 15:00
Cesena – Carpi Cumartesi 15:00
Cittadella – Juve Stabia Cumartesi 15:00
Empoli – Padova Cumartesi 15:00
FF Jaro – IFK Mariehamn Cumartesi 15:00
Modena – Trapani Cumartesi 15:00
Moroka Swallows – Maritzburg Utd Cumartesi 15:00
Pescara – Bari Cumartesi 15:00
Reggina – Novara Cumartesi 15:00
Tavria – Metalist Kharkiv Cumartesi 15:00
1. FC Nürnberg – Borussia Dortmund Cumartesi 15:30
FSV Mainz – Bayer Leverkusen Cumartesi 15:30
Hamburger SV – Werder Bremen Cumartesi 15:30
Hannover 96 – FC Augsburg Cumartesi 15:30
Lechia Gdansk – Zawisza Bydgoszcz Cumartesi 15:30
Lillestrøm – Hønefoss BK Cumartesi 15:30
VfL Wolfsburg – TSG Hoffenheim Cumartesi 15:30
Aberdeen – Inverness Cumartesi 16:00
Barnsley – Watford Cumartesi 16:00
Birmingham – Sheffield Wed Cumartesi 16:00
Blackburn – Huddersfield Cumartesi 16:00
Blackpool – Leicester Cumartesi 16:00
Brighton – Bolton Cumartesi 16:00
Celtic – St Johnstone Cumartesi 16:00
Colchester – Crawley Town Cumartesi 16:00
Derby – Reading Cumartesi 16:00
Doncaster – Nottingham Forest Cumartesi 16:00
FC Levadia Tallinn – JK Tallinna Kalev Cumartesi 16:00
Gillingham – Bradford Cumartesi 16:00
Hibernian – St Mirren Cumartesi 16:00
JK Tammeka Tartu – JK Narva Trans Cumartesi 16:00
Kalmar FF – Gefle IF Cumartesi 16:00
Leeds – Burnley Cumartesi 16:00
Liverpool – Southampton Cumartesi 16:00
Middlesbrough – Bournemouth Cumartesi 16:00
Newcastle – Hull Cumartesi 16:00
Notts County – Tranmere Cumartesi 16:00
Partick Thistle – Kilmarnock Cumartesi 16:00
Peterborough – Milton Keynes Cumartesi 16:00
Real Sociedad – Malaga Cumartesi 16:00
Ross County – Hearts Cumartesi 16:00
Sheffield Utd – Preston Cumartesi 16:00
Spartak Trnava – Slovan Bratislava Cumartesi 16:00
Tallinna FC Infonet – JK Kalev Sillamae Cumartesi 16:00
Tavsanli Belediyespor – Adanaspor Cumartesi 16:00
West Brom – Sunderland Cumartesi 16:00
West Ham – Everton Cumartesi 16:00
Yeovil – QPR Cumartesi 16:00
Hajduk K – Crvena Zvezda Cumartesi 16:30
Hapoel Acco – Hapoel Be er Sheva Cumartesi 16:30
Terek Grozny – Krasnodar Cumartesi 16:30
Badalona – Atletico Baleares Cumartesi 17:00
Bastia – Marsilya Cumartesi 17:00
FC Midtjylland – Viborg Cumartesi 17:00
Konyaspor – Gençlerbirliği Cumartesi 17:00
Sivasspor – Kasimpasa Cumartesi 17:00
Sliema Wanderers FC – Tarxien Rainbows Cumartesi 17:00
Vittoriosa Stars – Qormi FC Cumartesi 17:00
Atromitos – Apollon Smyrnis Cumartesi 17:15
FK Dukla Banská Bystrica – Trenčín Cumartesi 17:30
İsveç – Polonya Cumartesi 17:30
Rudar Velenje – Olimpija Ljubljana Cumartesi 17:30
Shakhtar Donetsk – Vorskla Cumartesi 17:30
Univ. de Concepción – Rangers Cumartesi 17:30
Almería – Levante Cumartesi 18:00
Bnei Yehuda – Hapoel Bnei Sakhnin Cumartesi 18:00
Brann – Strømsgodset Cumartesi 18:00
Cagliari – Sampdoria Cumartesi 18:00
Chievo – Udinese Cumartesi 18:00
Cracovia Krakow – Wisla Krakow Cumartesi 18:00
Eibar – Murcia Cumartesi 18:00
FC Brasov – FC Vaslui Cumartesi 18:00
Ironi Ramat HaSharon – Hapoel Ra anana Cumartesi 18:00
Mezokövesdi SE – Kaposvár Cumartesi 18:00
MTK Budapeşte – Paksi SE Cumartesi 18:00
Numancia – Sabadell Cumartesi 18:00
Sandecja Nowy Sacz – Puszcza Niepolomice Cumartesi 18:00
SV Mattersburg (A) – SV Oberwart Cumartesi 18:00
Tenerife – Lugo Cumartesi 18:00
Real Madrid Castilla – Zaragoza Cumartesi 18:15
Chelsea – Fulham Cumartesi 18:30
Hapoel Ironi Herzliya FC – Maccabi Daliat el Karmel Cumartesi 18:30
Schalke 04 – Bayern Münih Cumartesi 18:30
Heracles Almelo – FC Twente Cumartesi 18:45
Admira Wacker – SC Wiener Neustadt Cumartesi 19:00
Belçika – Albania Cumartesi 19:00
Belenenses – Marítimo Cumartesi 19:00
Chernomorets Burgas – Levski Sofya Cumartesi 19:00
Enosis Neon Paralimni – Ael Limassol Cumartesi 19:00
Hajduk Split – Zadar Cumartesi 19:00
Manisaspor – Karsiyaka Cumartesi 19:00
Partizan Belgrad – OFK Beograd Cumartesi 19:00
Rabat Ajax – Floriana Cumartesi 19:00
Shamrock Rovers – Drogheda United Cumartesi 19:00
SV Grödig – Wacker Innsbruck Cumartesi 19:00
Beitar Jerusalem – Hapoel Haifa Cumartesi 19:15
Eskişehirspor – Antalyaspor Cumartesi 19:30
Fenerbahçe – Elazigspor Cumartesi 19:30
ADO Den Haag – NEC Cumartesi 19:45
FC Groningen – RKC Waalwijk Cumartesi 19:45
AA Gent – Oostende Cumartesi 20:00
Charleroi – Cercle Brugge Cumartesi 20:00
Eupen – Geel Cumartesi 20:00
Evian Thonon Gaillard – Montpellier Cumartesi 20:00
KV Mechelen – Bergen Cumartesi 20:00
KVSK Utd – Eendracht Aalst Cumartesi 20:00
Lierse – KV Kortrijk Cumartesi 20:00
Miedz Legnica – Energetyk ROW Rybnik Cumartesi 20:00
Montreal Impact – Vancouver Whitecaps Cumartesi 20:00
R. Mouscron-Peruwelz – Hoogstraten VV Cumartesi 20:00
Rayo Vallecano – Barcelona Cumartesi 20:00
Reims – Guingamp Cumartesi 20:00
Rennes – Ajaccio Cumartesi 20:00
Sochaux – Lille Cumartesi 20:00
Unión La Calera – Santiago Wanderers Cumartesi 20:00
Dinamo Bükreş – FC Petrolul Ploiesti Cumartesi 20:30
Liverpool Montevideo – El Tanque Sisley Cumartesi 20:30
Longford Town FC – Cobh Ramblers Cumartesi 20:30
Peñarol – Danubio Cumartesi 20:30
Zaglebie Lubin – Korona Kielce Cumartesi 20:30
Genoa – Livorno Cumartesi 20:45
Roda JC – SC Heerenveen Cumartesi 20:45
Venezia – Vicenza Cumartesi 20:45
Olimpo Bahía Blanca – Belgrano Cumartesi 21:00
Sporting Lisboa – Rio Ave Cumartesi 21:15
Figueirense – Paraná Cumartesi 21:20
Palmeiras – Sport Cumartesi 21:20
CD Barranquilla FC – Fortaleza FC (Colombia) Cumartesi 22:00
Toronto FC – Kansas City Wizards Cumartesi 22:00
Valladolid – Atlético Madrid Cumartesi 22:00
César Vallejo – Sport Huancayo Cumartesi 22:30
Colo Colo – Palestino Cumartesi 22:30
Deportivo Lara – Deportivo Petare Cumartesi 22:30

Canlı iddaa siteleri Basketbol Bahisleri

BC Khimik Yuzhniy – Ferro ZNTU Zaporozhye Cumartesi 12:00
Mersin BB SK – Aliaga Bld Cumartesi 13:00
Trabzonspor – PAOK Thessaloniki BC Cumartesi 14:00
B. B. Gaziantep – TED Ankara Kolejliler Cumartesi 15:00
BK Jelgava – BK Jurmala Cumartesi 17:00
Sırbistan – İtalya Cumartesi 17:30
Pallacanestro Olimpia Milano – KK Union Olimpija Ljubljana Cumartesi 18:30
UBM Traiskirchen Lions – Basketclubs Vienna Cumartesi 19:00
CB Malaga – Real Madrid Baloncesto Cumartesi 20:30
Slovenya – Ukrayna Cumartesi 21:00

Canlı iddaa siteleri Voleybol Bahisleri

Thailand Women – Japan Women Cumartesi 13:00
Almanya – Bulgaristan Cumartesi 15:00
Slovakya – Türkiye Cumartesi 17:00
Belçika – Denmark Cumartesi 18:00
Rusya – Çek Cumhuriyeti Cumartesi 18:00
Fransa – Polonya Cumartesi 20:00

Canlı iddaa siteleri Tenis Bahisleri

S.Hsieh / S.Peng – V.King / G.Voskoboeva Cumartesi 11:15
Joao Sousa – Guillermo Garcia-Lopez Cumartesi 12:05
Louk Sorensen – Di Wu Cumartesi 12:30
Mikhail Kukushkin – Flavio Cipolla Cumartesi 13:45
Nicolas Mahut – Gilles Simon Cumartesi 14:05
Teimuraz Gabashvili – Dominic Thiem Cumartesi 14:30
Jo Wilfried Tsonga – Florian Mayer Cumartesi 15:05
A.Karatsev / D.Tursunov – D.Inglot / D.Istomin Cumartesi 15:15
N.Mahut / J.Tsonga – P.Hanley / A.Sa Cumartesi 16:15

Canlı iddaa siteleri Buz Hokeyi Bahisleri

Mechel Chelyabinsk – HC Saryarka Cumartesi 13:00
CSKA Moskva – Torpedo Nizhny Novgorod Cumartesi 15:00
Färjestad BK – Leksands IF Cumartesi 16:00
Luleå HF – MODO Hockey Cumartesi 16:00
MIF Redhawks – Rögle BK Cumartesi 16:00
Skellefteå AIK – AIK Cumartesi 16:00
Linköpings HC – Frölunda HC Cumartesi 18:30
Växjö Lakers HC – Brynäs IF Cumartesi 18:30

Canlı iddaa siteleri Beyzbol Bahisleri

New York Yankees – San Francisco Giants Cumartesi 19:05
Oakland Athletics – Minnesota Twins Cumartesi 22:05

Seçtiğimiz Canlı iddaa siteleri

Canlı iddaa Spor Kategorileri

Popülerliği Artan Canlı İddaa Branşları